2019 RPC Announcement
2019 RPC Announcement
Auckland RPC
Ashlee Rowe, North Shore Rowing Club
Blake Bradshaw, North Shore Rowing Club
Cameron Webster, North Shore Rowing Club
Catherine Layburn, North Shore Rowing Club
Charlotte Spence, Auckland Rowing Club
Chris Stockley, West End Rowing Club
Hunter Pethers-Boak, North Shore Rowing Club
Isaac Grainger, Auckland Rowing Club
Jack Ready, Auckland Grammar Rowing Club
Jonathan Kumarich, West End Rowing Club
Kate Haines, Auckland Rowing Club
Kelsey Bevan, Counties Manakau Rowing Club
Kelsi Walters, Counties Manakau Rowing Club
Lewis Hollows, West End Rowing Club
Luca Kirwan, Auckland Rowing Club
Mahe Drysdale, West End Rowing Club
Matt MacDonald, North Shore Rowing Club
Michael Brake, North Shore Rowing Club
Murphy Waters, Mercer Rowing Club
Samuel Jones, North Shore Rowing Club
Scarlet Billingham, Counties Manakau Rowing Club
Sophie Egnot-Johnson, North Shore Rowing Club
Stephen Jones, West End Rowing Club
Waikato RPC
Alison Mills, St Pauls Collegiate Rowing Club
Anthony Allen, Waikato Rowing Club
Ben Kirsop, Cambridge Rowing Club
Brooke Donoghue, Waikato Rowing Club
Caleb Shepherd, Waikato Rowing Club
Emma Twigg, Hawkes Bay Rowing Club
Flynn Watson, Waikato Rowing Club
Grace Holland, Tauranga Rowing Club
Grace Watson, Waikato Rowing Club
Hannah Osborne, Te Awamutu Rowing Club
Holly Mills, Waikato Rowing Club
James Scott, Tauranga Rowing Club
Jonte Wright, Waikato Rowing Club
Jordan Parry, Tauranga Rowing Club
Kaitlyn Shields, Waikato Rowing Club
Katie Lush, Waikato Rowing Club
Kelsi Parker, Waikato Rowing Club
Luka Ellery, Te Awamutu Rowing Club
Matthew Dunham, Cambridge Rowing Club
Nina Hearn, Waikato Rowing Club
Rebecca Leigh, Cambridge Rowing Club
Samantha Voss, Cambridge Rowing Club
Seth Hope, Cambridge Rowing Club
Shaun Kirkham, Waikato Rowing Club
Stella Clayton-Greene, Hauraki Plains Rowing Club
TK McLaren, Tauranga Rowing Club
William Thompson, Waikato Rowing Club
Central RPC
Angus McFarlane, Blenheim Rowing Club
Beth Ross, Petone Rowing Club
Brook Robertson, Nelson Rowing Club
Chris Harris, Aramoho Whanganui
Ella Greenslade, Wairau Rowing Club
Georgia Nugent-O'Leary , Aramoho Whanganui
Harrison Somerville, Blenheim Rowing Club
Ian Seymour, Wairau Rowing Club
Jackie Gowler, Aramoho Whanganui
Jackie Kiddle, Star Boating Club
Jamie Hindle-Daniels, Wellington Rowing Club
Kerri Gowler, Aramoho Whanganui
Kirstyn Goodger, Wairau Rowing Club
Kobe Miller, Blenheim Rowing Club
Mia Uluilelata, Star Boating Club
Phoebe Trolove, Wairau Rowing Club
Phillip Wilson, Petone Rowing Club
Ricky Kiddle, Star Boating Club
Robbie Manson, Wairau Rowing Club
Ruby Tew, Star Boating Club
Sophie MacKenzie, Wairau Rowing Club
Tom Murray, Blenheim Rowing Club
Tristan Gregory-Hunt, Wairau Rowing Club
Zoe McBride, Nelson Rowing Club
Southern RPC
Ben Mason, Otago Boys High School Rowing Club
Bradley Leydon, Otago University
Cameron Crampton, Timaru Rowing Club
Davina Waddy, Canterbury Rowing Club
Emma Dyke, Timaru Rowing Club
Eva Hofmans, Otago Rowing Club
Eve Macfarlane, Canterbury Rowing Club
George Howat, Cure Boating Club
Grace Loveridge, Canterbury Rowing Club
Grace Prendergast, Avon Rowing Club
Hamish Bond, North End Rowing Club
Jack Chapman, Canterbury Rowing Club
James Lassche, Avon Rowing Club
John Storey, Avon Rowing Club
Kathryn Glen, Avon Rowing Club
Laura Glen, Avon Rowing Club
Lucy Spoors, Canterbury Rowing Club
Mark Taylor, Oamaru Rowing Club
Natalie Bocock, Avon Rowing Club
Nathan Flannery, Union Rowing Club
Nathan Luff, Canterbury Rowing Club
Olivia Loe, Avon Rowing Club
Phoebe Spoors, Canterbury Rowing Club
Sally Wylaars, Canterbury Rowing Club
Sam Bosworth, Avon Rowing Club
Thomas Russel, Avon Rowing Club
Tom Mackintosh, Avon Rowing Club
Will Gilbert, Canterbury Rowing Club
Zack Rumble, Avon Rowing Club