Home page Rocket Kitchen

2019 RPC Announcement

  • 20 Sep 19

2019 RPC Announcement

Auckland RPC

Ashlee Rowe, North Shore Rowing Club

Blake Bradshaw, North Shore Rowing Club

Cameron Webster, North Shore Rowing Club

Catherine Layburn, North Shore Rowing Club

Charlotte Spence, Auckland Rowing Club

Chris Stockley, West End Rowing Club

Hunter Pethers-Boak, North Shore Rowing Club

Isaac Grainger, Auckland Rowing Club

Jack Ready, Auckland Grammar Rowing Club

Jonathan Kumarich, West End Rowing Club

Kate Haines, Auckland Rowing Club

Kelsey Bevan, Counties Manakau Rowing Club

Kelsi Walters, Counties Manakau Rowing Club

Lewis Hollows, West End Rowing Club

Luca Kirwan, Auckland Rowing Club

Mahe Drysdale, West End Rowing Club

Matt MacDonald, North Shore Rowing Club

Michael Brake, North Shore Rowing Club

Murphy Waters, Mercer Rowing Club

Samuel Jones, North Shore Rowing Club

Scarlet Billingham, Counties Manakau Rowing Club

Sophie Egnot-Johnson, North Shore Rowing Club

Stephen Jones, West End Rowing Club

Waikato RPC

Alison Mills, St Pauls Collegiate Rowing Club

Anthony Allen, Waikato Rowing Club

Ben Kirsop, Cambridge Rowing Club

Brooke Donoghue, Waikato Rowing Club

Caleb Shepherd, Waikato Rowing Club

Emma Twigg, Hawkes Bay Rowing Club

Flynn Watson, Waikato Rowing Club

Grace Holland, Tauranga Rowing Club

Grace Watson, Waikato Rowing Club

Hannah Osborne, Te Awamutu Rowing Club

Holly Mills, Waikato Rowing Club

James Scott, Tauranga Rowing Club

Jonte Wright, Waikato Rowing Club

Jordan Parry, Tauranga Rowing Club

Kaitlyn Shields, Waikato Rowing Club

Katie Lush, Waikato Rowing Club

Kelsi Parker, Waikato Rowing Club

Luka Ellery, Te Awamutu Rowing Club

Matthew Dunham, Cambridge Rowing Club

Nina Hearn, Waikato Rowing Club

Rebecca Leigh, Cambridge Rowing Club

Samantha Voss, Cambridge Rowing Club

Seth Hope, Cambridge Rowing Club

Shaun Kirkham, Waikato Rowing Club

Stella Clayton-Greene, Hauraki Plains Rowing Club

TK McLaren, Tauranga Rowing Club

William Thompson, Waikato Rowing Club

Central RPC

Angus McFarlane, Blenheim Rowing Club

Beth Ross, Petone Rowing Club

Brook Robertson, Nelson Rowing Club

Chris Harris, Aramoho Whanganui

Ella Greenslade, Wairau Rowing Club

Georgia Nugent-O'Leary , Aramoho Whanganui

Harrison Somerville, Blenheim Rowing Club

Ian Seymour, Wairau Rowing Club

Jackie Gowler, Aramoho Whanganui

Jackie Kiddle, Star Boating Club

Jamie Hindle-Daniels, Wellington Rowing Club

Kerri Gowler, Aramoho Whanganui

Kirstyn Goodger, Wairau Rowing Club

Kobe Miller, Blenheim Rowing Club

Mia Uluilelata, Star Boating Club

Phoebe Trolove, Wairau Rowing Club

Phillip Wilson, Petone Rowing Club

Ricky Kiddle, Star Boating Club

Robbie Manson, Wairau Rowing Club

Ruby Tew, Star Boating Club

Sophie MacKenzie, Wairau Rowing Club

Tom Murray, Blenheim Rowing Club

Tristan Gregory-Hunt, Wairau Rowing Club

Zoe McBride, Nelson Rowing Club

Southern RPC

Ben Mason, Otago Boys High School Rowing Club

Bradley Leydon, Otago University

Cameron Crampton, Timaru Rowing Club

Davina Waddy, Canterbury Rowing Club

Emma Dyke, Timaru Rowing Club

Eva Hofmans, Otago Rowing Club

Eve Macfarlane, Canterbury Rowing Club

George Howat, Cure Boating Club

Grace Loveridge, Canterbury Rowing Club

Grace Prendergast, Avon Rowing Club

Hamish Bond, North End Rowing Club

Jack Chapman, Canterbury Rowing Club

James Lassche, Avon Rowing Club

John Storey, Avon Rowing Club

Kathryn Glen, Avon Rowing Club

Laura Glen, Avon Rowing Club

Lucy Spoors, Canterbury Rowing Club

Mark Taylor, Oamaru Rowing Club

Natalie Bocock, Avon Rowing Club

Nathan Flannery, Union Rowing Club

Nathan Luff, Canterbury Rowing Club

Olivia Loe, Avon Rowing Club

Phoebe Spoors, Canterbury Rowing Club

Sally Wylaars, Canterbury Rowing Club

Sam Bosworth, Avon Rowing Club

Thomas Russel, Avon Rowing Club

Tom Mackintosh, Avon Rowing Club

Will Gilbert, Canterbury Rowing Club

Zack Rumble, Avon Rowing Club