Home page Rocket Kitchen

RPC Announcement

  • 17 Sep 18

Auckland RPC

Amy Mills, Auckland Rowing Club

Amy Robson, West End Rowing Club

Ashlee Rowe, North Shore Rowing Club

Catherine Layburn, North Shore Rowing Club

Charlotte Spence, Auckland Rowing Club

Ellie Jeurissen, West End Rowing Club

Jamie Harris, North Shore Rowing Club

Jemma James, West End Rowing Club

Kate Haines, Auckland Rowing Club

Kelsey Bevan, Counties Manakau Rowing Club

Kelsi Walters, Auckland Grammar Rowing Club

Savannah Barrack, West End Rowing Club

Sophie Egnot-Johnson, North Shore Rowing Club

Angus Shotter, North Shore Rowing Club

Ben Tyson, Auckland Rowing Club

Blake Bradshaw, North Shore Rowing Club

Cameron Webster, North Shore Rowing Club

Chris Stockley, West End Rowing Club

Ethan Blight, West End Rowing Club

Giacomo Thomas, Hawkes Bay Rowing Club

Harry Church, Auckland Rowing Club

Hunter Pethers-Boak, North Shore Rowing Club

Isaac Everitt, St Georges Rowing Club

Isaac Grainger, Auckland Rowing Club

Jack Ready, Auckland Grammar Rowing Club

Jayden Tabani-Ivi, North Shore Rowing Club

Jonathan Kumarich, West End Rowing Club

Lewis Hollows, West End Rowing Club

Luca Kirwan, Auckland Rowing Club

Mahe Drysdale, West End Rowing Club

Matt MacDonald, Auckland Grammar Rowing Club

Max Brown, North Shore Rowing Club

Michael Brake, North Shore Rowing Club

Murphy Waters, Mercer Rowing Club

Oliver Kumarich, West End Rowing Club

Samuel Jones, North Shore Rowing Club

Stephen Jones, West End Rowing Club

Central RPC

Anna Macquarrie, Porirua Rowing Club

Beth Ross, Petone Rowing Club

Constance Stirling, Wellington Rowing Club

Ella Greenslade, Wairau Rowing Club

Georgia Nugent-O'Leary, Aramoho Whanganui Rowing Club

Jackie Gowler, Aramoho Whanganui Rowing Club

Jackie Kiddle, Star Boating Club

Kerri Gowler, Aramoho Whanganui Rowing Club

Kirstyn Goodger, Wairau Rowing Club

Mahalia Shand, Nelson Rowing Club

Mia Uluilelata, Star Boating Club

Nicola Baker, Aramoho Whanganui Rowing Club

Olivia Clark, Wellington Rowing Club

Ruby Tew, Star Boating Club

Ruby Willis, Petone Rowing Club

Sophie MacKenzie, Wairau Rowing Club

Zoe McBride, Nelson Rowing Club

Angus McFarlane, Blenheim Rowing Club

Brook Robertson, Nelson Rowing Club

Cameron Donald, Blenheim Rowing Club

Chris Harris, Aramoho Whanganui Rowing Club

Corbin Porteous, Clifton Rowing Club

Harrison Somerville, Blenheim Rowing Club

Ian Seymour, Wairau Rowing Club

Jack O'Leary, Picton Rowing Club

James McAnallen, Petone Rowing Club

Jamie Hindle-Daniels, Wellington Rowing Club

Joe Wright, Wellington Rowing Club

Jordan Gasson, Blenheim Rowing Club

Jordan Hicks, Blenheim Rowing Club

Joseph Graham, Wellington Rowing Club

Kobe Miller, Blenheim Rowing Club

Manawa Mclaughlin, Clifton Rowing Club

Phillip Wilson, Petone Rowing Club

Ricky Kiddle, Star Boating Club

Riley Bruce, Wairau Rowing Club

Robbie Manson, Wairau Rowing Club

Tom Murray, Blenheim Rowing Club

Tristan Gregory-Hunt, Wairau Rowing Club

Zach Hough, Star Boating Club

Southern RPC

Alice Elworthy, Avon Rowing Club

Davina Waddy, Canterbury Rowing Club

Emma Dyke, Timaru Rowing Club

Eve Macfarlane, Canterbury Rowing Club

Grace Loveridge, Avon Rowing Club

Grace Prendergast, Avon Rowing Club

Isabella Carter, Avon Rowing Club

Kathryn Glen, Avon Rowing Club

Laura Glen, Avon Rowing Club

Lucy Spoors, Canterbury Rowing Club

Macaela Turfus, Dunstan Arm Rowing Club

Marion Hardwick, Avon Rowing Club

Natalie Bocock, Avon Rowing Club

Olivia Loe, Avon Rowing Club

Phoebe Spoors, Canterbury Rowing Club

Shannon Cox, Avon Rowing Club

Sophie Gowans, Avon Rowing Club

Veronica Wall, Ashburton Rowing Club

Alex Cartwright, Avon Rowing Club

Ben Taylor, Avon Rowing Club

Bradley Leydon, Otago Rowing Club

Cameron Crampton, Timaru Rowing Club

David Knight, Avon Rowing Club

Ed Laver, Canterbury Rowing Club

George Howat, Cure Boating Club

Hamish Maxwell, Avon Rowing Club

Jack McLaughlan, Otago Rowing Club

James Lassche, Avon Rowing Club

Jared Brenssell, Oamaru Rowing Club

John Storey, Avon Rowing Club

Logan Anderson, Avon Rowing Club

Mark Taylor, Oamaru Rowing Club

Nathan Flannery, Union Christchurch

Nathan Luff, Canterbury Rowing Club

Sam Bosworth, Avon Rowing Club

Thomas Russel, Avon Rowing Club

Tom Mackintosh, Canterbury Rowing Club

Will Gilbert, Canterbury Rowing Club

Zack Rumble, Canterbury Rowing Club

Waikato RPC

Anna Gallaher, Waikato Rowing Club

Briana Perry, Cambridge Rowing Club

Brooke Donoghue, Waikato Rowing Club

Brooke Kilmister, Cambridge Rowing Club

Courtney Rennie, Tauranga Rowing Club

Danika Caton, Waikato Rowing Club

Emma Twigg, Hawkes Bay Rowing Club

Georgia Allen, Waikato Rowing Club

Georgia King, Hawkes Bay Rowing Club

Georgia Perry, Cambridge Rowing Club

Grace Holland, Tauranga Rowing Club

Grace Watson, Waikato Rowing Club

Hannah Osborne, Te Awamutu Rowing Club

Jessica Turfrey, Hawkes Bay Rowing Club

Justine Hobbs, Cambridge Rowing Club

Katie Lush, Waikato Rowing Club

Kaitlyn Shields, Hamilton Rowing Club

Kelsi Parker, Waikato Rowing Club

Luka Ellery, Te Awamutu Rowing Club

Morgan Blind, Cambridge Rowing Club

Samantha Voss, Cambridge Rowing Club

Stella Clayton-Greene, Hauraki Plains Rowing Club

Anthony Allen, Waikato Rowing Club

Ben Kirsop, Cambridge Rowing Club

Ben van Dalen, Cambridge Rowing Club

Campbell Crouch, Waikato Rowing Club

Caleb Shepherd, Waikato Rowing Club

Charlie Rogerson, Tauranga Rowing Club

Drikus Conradie, Waikato Rowing Club

Elliott Janissen, Tauranga Rowing Club

Fergus McSwiney, Waikato Rowing Club

Flynn Watson, Waikato Rowing Club

James Brott, Hawkes Bay Rowing Club

James Hall, Waikato Rowing Club

James Scott, Tauranga Rowing Club

Joel Engelke, Hawkes Bay Rowing Club

Jonte Wright, Waikato Rowing Club

Jordan Parry, Tauranga Rowing Club

Josh Toa, Waikato Rowing Club

Martyn O'Leary, Waikato Rowing Club

Matthew Dunham, Cambridge Rowing Club

Sam Cummins, Waikato Rowing Club

Seth Hope, Cambridge Rowing Club

Shaun Kirkham, Waikato Rowing Club

TK McLaren, Tauranga Rowing Club

Will Thompson, Waikato Rowing Club